Jeden zespół jeden cel

A&P, które z powodzeniem działa na rynku od dziesięcioleci, ma dobrze przygotowany zespół zarządzający i jest silne na przyszłość.
Klienci na całym świecie mają do nas zaufanie:

Znajdź właściwą osobę kontaktową

A&P działa globalnie, rzetelnie i zawsze transparentnie. Dzięki naszemu doświadczonemu zespołowi ekspertów jesteśmy zawsze u boku naszych klientów z całego świata jako niezawodny partner zapewniający w 100% godne zaufania i kompetentne wsparcie. Czekamy na wiadomość od Państwa.

Otto Peklo

Dyrektor Zarządzający
Telefon: +49 7153 – 9288 079
E-Mail: o.peklo@ap-industriemontage.de

Uwe Benz

Sprzedaż / Zarządzanie projektami
Telefon: +49 7153 9288079
E-Mail: u.benz@ap-industriemontage.de

Gordon Pilo

Sprzedaż / Zarządzanie projektami
Telefon: +49 231 – 9865120
E-Mail: g.pilo@ap-industriemontage.de

Mareike Pokora

Księgowość
Telefon: +49 231 – 9865-120
E-Mail: m.pokora@ap-industriemontage.de

Julia Sulewski

Sekretariat / Faktury
Telefon: +49 7153 – 9288 079
E-Mail: j.sulewski@ap-industriemontage.de

Carolin Jeske

Sekretariat / Personel
Telefon: +49 231 – 9865-120
E-Mail: c.jeske@ap-industriemontage.de

Peter Walder

Zarządzanie montażem – mechanicy
E-Mail: p.walder@ap-industriemontage.de

Jean König

Zarządzanie montażem – mechanicy
E-Mail: j.koenig@ap-industriemontage.de

Olaf Rosner

Zarządzanie montażem – mechanicy
E-Mail: o.rosner@ap-industriemontage.de

Andreas Disch

Zarządzanie montażem – mechanicchnika

E-Mail: a.disch@ap-industriemontage.de

Matthias Hetjens

Zarządzanie montażem – mechanicchnika

E-Mail: m.hetjens@ap-industriemontage.de

Petr Hampel

Zarządzanie montażem – mechanicy

E-Mail: p.hampel@ap-industriemontage.de

Rolf Pfeffer

Kierownictwo montażu / specjalista ds. spawania mechanicy

E-Mail: r.pfeffer@ap-industriemontage.de

Lubomir Zatko

Instrukcja montażu Mechanicy Europa Wschodniamechanic

Milan Verfl

Zarządzanie montażem – elektrotechnika

Vladimir Pesek

Instrukcja montażu mechanika

Poproś o wycenę

Przekonaj się o naszym doświadczeniu i pozwól nam kompetentnie i bez zobowiązań doradzić Ci w sprawie Twojego projektu.