Jeden zespół
jeden cel

A&P, które z powodzeniem działa na rynku od dziesięcioleci, ma dobrze przygotowany zespół zarządzający i jest silne na przyszłość.
Klienci na całym świecie mają do nas zaufanie:

Znajdź właściwą osobę kontaktową

A&P działa globalnie, rzetelnie i zawsze transparentnie. Dzięki naszemu doświadczonemu zespołowi ekspertów jesteśmy zawsze u boku naszych klientów z całego świata jako niezawodny partner zapewniający w 100% godne zaufania i kompetentne wsparcie. Czekamy na wiadomość od Państwa.

Otto Peklo

Dyrektor Zarządzający
Telefon: +49 7153 9288 079
E-Mail: o.peklo@ap-industriemontage.de

Gordon Pilo

Kierownik operacyjny / COO
Telefon: +49 2307 94047 13
E-Mail: g.pilo@ap-industriemontage.de

Nikola Juraj Burela

Sprzedaż Zarządzanie projektami / Elektrotechnika
Telefon: +49 2307 94047 10
E-Mail: n.burela@ap-industriemontage.de

Stefan Atsch

Dystrybucja / Kierownik projektu
Telefon: +49 8272 9849712
E-Mail: s.atsch@ap-industriemontage.de

Daniel Scharf

Planista projektu
Telefon: +49 2307 94047 11
E-Mail: d.scharf@ap-industriemontage.de

Julia Sulewski

Sekretariat / Faktury
Telefon: +49 2307 94047 0
E-Mail: j.sulewski@ap-industriemontage.de

Carolin Jeske

Personel / Planowanie projektu
Telefon: +49 2307 94047 0
E-Mail: c.jeske@ap-industriemontage.de

Anja Kosfelder

Księgowość / Planowanie projektu
Telefon: +49 2307 94047-12
E-Mail: a.kosfelder@ap-industriemontage.de

Mareike Pokora

Księgowość
Telefon: +49 2307 94047 0
E-Mail: m.pokora@ap-industriemontage.de

Peter Walder

Kierownictwo montażu / mechanicy
E-Mail: p.walder@ap-industriemontage.de

Olaf Rosner

Kierownik montażu
E-Mail: o.rosner@ap-industriemontage.de

Daniel Stolze

Kierownictwo montażu / mechanicy
E-Mail: d.stolze@ap-industriemontage.de

Kai Sonnabend

Kierownictwo montażu / mechanicy
E-Mail: k.sonnabend@ap-industriemontage.de

Jürgen Groer

Zarządzanie montażem / elektrotechnika E-Mail: j.groer@ap-industriemontage.de

Jacob von Gregory

Elektrotechnika
E-Mail: j.gregory@ap-industriemontage.de

Michael Lening

Zarządzanie montażem / elektrotechnika
E-Mail: m.lening@ap-industriemontage.de

Milan Verfl

Zarządzanie montażem / Elektrotechnika
Europa Wschodnia / Chiny

Lubomir Zatko

Kierownictwo montażu / mechanicy
Europa Wschodnia / Chiny

Vladimir Pesek

Kierownictwo montażu / mechanicy
Niemcy / Europa Wschodnia

Poproś o wycenę

Przekonaj się o naszym doświadczeniu i pozwól nam kompetentnie i bez zobowiązań doradzić Ci w sprawie Twojego projektu.
[wpgmza id="1"]